ACT96ME26SC-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96ME26SC-LC
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Duomenų lapai: ACT96ME26SC-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96ME26SC-LC specifikacijos
Dalies numeris ACT96ME26SC-LC Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5685 pcs Duomenų lapas ACT96ME26SC-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL E "Shell Size" - Įterpti 17-26
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT96ME26SC-LC Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut, Self Locking Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Composite, Electroless Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.410" (35.81mm) Susisiekimo tipas Crimp