ACT96MD18SA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96MD18SA
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: ACT96MD18SA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96MD18SA specifikacijos
Dalies numeris ACT96MD18SA Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4652 pcs Duomenų lapas ACT96MD18SA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakuotė Bulk Kiti vardai DACT96MD18SA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACT96MD18PE-6149
ACT96MD18PE-6149
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: ACT96MD18PE-6149
Sandelyje: 2502 pcs
parsisiųsti: ACT96MD18PE-6149.pdf
RFQ
ACT96MD18SB-3025
ACT96MD18SB-3025
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 4142 pcs
parsisiųsti: ACT96MD18SB-3025.pdf
RFQ
ACT96MD18SA-LC
ACT96MD18SA-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
parsisiųsti: ACT96MD18SA-LC.pdf
ACT96MD18PN
ACT96MD18PN
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: ACT96MD18PN.pdf
ACT96MD18SA-3025-LC
ACT96MD18SA-3025-LC
parsisiųsti: ACT96MD18SA-3025-LC.pdf
ACT96MD18SB
ACT96MD18SB
parsisiųsti: ACT96MD18SB.pdf
ACT96MD18SA-3025
ACT96MD18SA-3025