ACT96MD18PB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96MD18PB
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: ACT96MD18PB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96MD18PB specifikacijos
Dalies numeris ACT96MD18PB Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5712 pcs Duomenų lapas ACT96MD18PB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakuotė Bulk Kiti vardai DACT96MD18PB
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACT96MD18PB-LC
ACT96MD18PB-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE