ACT96MD18BA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96MD18BA
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Duomenų lapai: ACT96MD18BA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96MD18BA specifikacijos
Dalies numeris ACT96MD18BA Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4380 pcs Duomenų lapas ACT96MD18BA.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL D "Shell Size" - Įterpti 15-18
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT96MD18BA Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 18
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut, Self Locking Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Composite, Electroless Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.280" (32.51mm) Susisiekimo tipas Crimp