ACT94WH53SA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT94WH53SA
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: ACT94WH53SA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT94WH53SA specifikacijos
Dalies numeris ACT94WH53SA Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5922 pcs Duomenų lapas ACT94WH53SA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-53 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakuotė Bulk Kiti vardai DACT94WH53SA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 53 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACT94WH53SA-LC
ACT94WH53SA-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT