ACT94WF32PB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT94WF32PB
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: ACT94WF32PB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT94WF32PB specifikacijos
Dalies numeris ACT94WF32PB Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3996 pcs Duomenų lapas ACT94WF32PB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 19-32 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakuotė Bulk Kiti vardai DACT94WF32PB
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACT94WF32PD
ACT94WF32PD
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: ACT94WF32PD
Sandelyje: 1653 pcs
parsisiųsti: ACT94WF32PD.pdf
RFQ
ACT94WF32PA-3025-LC
ACT94WF32PA-3025-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Sandelyje: 5798 pcs
parsisiųsti: ACT94WF32PA-3025-LC.pdf
RFQ
ACT94WF32PB-3025
ACT94WF32PB-3025
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: ACT94WF32PB-3025.pdf
ACT94WF32PA-LC
ACT94WF32PA-LC