ACT94WF32AB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT94WF32AB
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Duomenų lapai: ACT94WF32AB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT94WF32AB specifikacijos
Dalies numeris ACT94WF32AB Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5119 pcs Duomenų lapas ACT94WF32AB.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL F "Shell Size" - Įterpti 19-32
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT94WF32AB Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 32
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -