ACT90WH55AB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT90WH55AB
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Duomenų lapai: ACT90WH55AB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT90WH55AB specifikacijos
Dalies numeris ACT90WH55AB Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4310 pcs Duomenų lapas ACT90WH55AB.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL H "Shell Size" - Įterpti 23-55
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT90WH55AB Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 55
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -