ACT90WH21BA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT90WH21BA
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Duomenų lapai: ACT90WH21BA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT90WH21BA specifikacijos
Dalies numeris ACT90WH21BA Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5500 pcs Duomenų lapas ACT90WH21BA.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL H "Shell Size" - Įterpti 23-21
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT90WH21BA Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 21
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -