ACT90WF11BA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT90WF11BA
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Duomenų lapai: ACT90WF11BA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT90WF11BA specifikacijos
Dalies numeris ACT90WF11BA Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4166 pcs Duomenų lapas ACT90WF11BA.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL F "Shell Size" - Įterpti 19-11
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT90WF11BA Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 11
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -