ACT90WD19AB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT90WD19AB
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Duomenų lapai: ACT90WD19AB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT90WD19AB specifikacijos
Dalies numeris ACT90WD19AB Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5847 pcs Duomenų lapas ACT90WD19AB.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL D "Shell Size" - Įterpti 15-19
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT90WD19AB Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 19
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -