ACT90MJ19BA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT90MJ19BA
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Duomenų lapai: ACT90MJ19BA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT90MJ19BA specifikacijos
Dalies numeris ACT90MJ19BA Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4232 pcs Duomenų lapas ACT90MJ19BA.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL J "Shell Size" - Įterpti 25-19
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT90MJ19BA Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -