ACT90MD18BA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT90MD18BA
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Duomenų lapai: ACT90MD18BA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT90MD18BA specifikacijos
Dalies numeris ACT90MD18BA Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4375 pcs Duomenų lapas ACT90MD18BA.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL D "Shell Size" - Įterpti 15-18
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT90MD18BA Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 18
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -