ACT90MD15BA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT90MD15BA
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Duomenų lapai: ACT90MD15BA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT90MD15BA specifikacijos
Dalies numeris ACT90MD15BA Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6047 pcs Duomenų lapas ACT90MD15BA.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL D "Shell Size" - Įterpti 15-15
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT90MD15BA Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 15
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -