ACT26MJ29BA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT26MJ29BA
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Duomenų lapai: ACT26MJ29BA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
ACT26MJ29BA specifikacijos
Dalies numeris ACT26MJ29BA Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2308 pcs Duomenų lapas ACT26MJ29BA.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL J "Shell Size" - Įterpti 25-29
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai YACT26MJ29BA000000 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 29
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Plastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut, Self Locking
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Composite, Electroless Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 16
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACT26MJ29AD
ACT26MJ29AD
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Sandelyje: 2822 pcs
parsisiųsti: ACT26MJ29AD.pdf
RFQ
ACT26MJ29BA [V001]
ACT26MJ29BA [V001]
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE