ACT26MH53AD
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT26MH53AD
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Duomenų lapai: ACT26MH53AD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
ACT26MH53AD specifikacijos
Dalies numeris ACT26MH53AD Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2548 pcs Duomenų lapas ACT26MH53AD.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL H "Shell Size" - Įterpti 23-53
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai YACT26MH53AD000000 Orientacija D
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 53
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Plastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut, Self Locking
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Composite, Electroless Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.770" (44.96mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACT26MH53BA [V001]
ACT26MH53BA [V001]
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Sandelyje: 2322 pcs
parsisiųsti: ACT26MH53BA [V001].pdf
RFQ
ACT26MH53AD [V001]
ACT26MH53AD [V001]
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Sandelyje: 2568 pcs
parsisiųsti: ACT26MH53AD [V001].pdf
RFQ
ACT26MH35SN-6149 [V001]
ACT26MH35SN-6149 [V001]
apibūdinimas: STRAIGHT PLUG
parsisiųsti: ACT26MH35SN-6149 [V001].pdf
ACT26MH53BB [V001]
ACT26MH53BB [V001]