ABCD-80PR
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ABCD-80PR
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas MODULE ASSY
Duomenų lapai: ABCD-80PR.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 804 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 804 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
ABCD-80PR specifikacijos
Dalies numeris ABCD-80PR Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas MODULE ASSY "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 804 pcs Duomenų lapas ABCD-80PR.pdf
Laido tipas - Vielos matuoklis -
Serija ABC Eilučių tarpas -
Pikis - Pakuotė Bulk
Eilučių skaičius 3 Pozicijų skaičius 80
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Tvirtinimo tipas - Išsamus aprašymas 80 Position Rectangular Plug Connector
Susisiekimo tipas Male Pin Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish - Jungties tipas Plug
Spalva White Kabeliu nutraukimas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ABC75-1T15L
ABC75-1T15L
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 75W