154N-050A-R
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
154N-050A-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 154N-050A-R
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas SENSOR PRESSURE
Duomenų lapai: 154N-050A-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
154N-050A-R specifikacijos
Dalies numeris 154N-050A-R Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas SENSOR PRESSURE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1124 pcs Duomenų lapas 154N-050A-R.pdf
Įtampa - tiekimas - Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Absolute Uosto stilius No Port
Uosto dydis - Paketas / dėžutė Module
Išvesties tipas Wheatstone Bridge Išvestis 0 mV ~ 100 mV
Kiti vardai 223-1387-5 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Veikimo slėgis 50 PSI (344.74 kPa) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus slėgis 150 PSI (1034.21 kPa) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Temperature Compensated
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 50 PSI (344.74 kPa) Absolute 0 mV ~ 100 mV Module Tikslumas ±0.1%