154CV-300G-R
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
154CV-300G-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 154CV-300G-R
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas SENSOR PRESSURE
Duomenų lapai: 154CV-300G-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
154CV-300G-R specifikacijos
Dalies numeris 154CV-300G-R Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas SENSOR PRESSURE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1161 pcs Duomenų lapas 154CV-300G-R.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 14 V Nutraukimo stilius Wire Leads
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Vented Gauge Uosto stilius No Port
Uosto dydis - Paketas / dėžutė Module
Išvesties tipas Wheatstone Bridge Išvestis 0 mV ~ 100 mV
Kiti vardai 223-1375-5 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Veikimo slėgis 300 PSI (2068.43 kPa) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus slėgis 900 PSI (6205.28 kPa) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Temperature Compensated
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Vented Gauge 0 mV ~ 100 mV Module Tikslumas ±1%
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
154M
154M
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: FIXED IND 2H 100MA 175 OHM CHASS
Sandelyje: 8836 pcs
parsisiųsti: 154M.pdf
RFQ
154G
154G
apibūdinimas: FIXED IND 9H 40MA 700 OHM CHASS