SQF-S25M8-1T-SAC
AdvantechAdvantech
Advantech
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQF-S25M8-1T-SAC
Gamintojas / Gamintojas: Advantech
Prekės aprašymas SSD 1TB MLC 2.5" SATAIII
Duomenų lapai: SQF-S25M8-1T-SAC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 118 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 118 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SQF-S25M8-1T-SAC specifikacijos
Dalies numeris SQF-S25M8-1T-SAC Gamintojas Advantech
apibūdinimas SSD 1TB MLC 2.5" SATAIII "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 118 pcs Duomenų lapas SQF-S25M8-1T-SAC.pdf
Svoris - Įtampa - tiekimas -
Įveskite SATA III Greitis - parašykite 520MB/s
Greitis - skaitykite 540MB/s Dydis / Matmenys 100.20mm x 69.85mm x 7.00mm
Serija SQF-S25 830 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas FLASH - NAND (MLC)
Atminties dydis 1TB Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Formos koeficientas 2.5"
Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 1TB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" Dabartinis - maks 2A