SQF-P25S4-64G-P9E
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQF-P25S4-64G-P9E
Gamintojas / Gamintojas: Advantech
Prekės aprašymas SSD 64GB SLC 2.5" 3.3V/5V
Duomenų lapai: SQF-P25S4-64G-P9E.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 145 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 145 pcs
  • Pranešimas
SQF-P25S4-64G-P9E specifikacijos
Dalies numeris SQF-P25S4-64G-P9E Gamintojas Advantech
apibūdinimas SSD 64GB SLC 2.5" 3.3V/5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 145 pcs Duomenų lapas SQF-P25S4-64G-P9E.pdf
Svoris - Įtampa - tiekimas 3.3V, 5V
Įveskite - Greitis - parašykite 55MB/s
Greitis - skaitykite 65MB/s Dydis / Matmenys -
Serija SQF-P25 P9 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas FLASH - NAND (SLC)
Atminties dydis 64GB Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Formos koeficientas 2.5"
Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 64GB FLASH - NAND (SLC) 2.5" 3.3V, 5V Dabartinis - maks 210mA