ATS-FPX054054013-110-C2-R1
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-FPX054054013-110-C2-R1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATS-FPX054054013-110-C2-R1
Gamintojas / Gamintojas: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Prekės aprašymas HEATSINK 54X54X12.7MM XCUT SFP
Duomenų lapai: ATS-FPX054054013-110-C2-R1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ATS-FPX054054013-110-C2-R1 specifikacijos
Dalies numeris ATS-FPX054054013-110-C2-R1 Gamintojas Advanced Thermal Solutions, Inc.
Galimas kiekis 23676 pcs Duomenų lapas ATS-FPX054054013-110-C2-R1.pdf
Plotis 1.575" (40.00mm) Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus - Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 26.99°C/W @ 100 LFM
Figūra Rectangular, Fins Serija pushPIN™
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Kiti vardai ATS-FPX054054013-110-C2-R0
ATS-FPX054054013-110-C2-R1-ND
ATS1707
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga apdaila Blue Anodized Medžiaga Aluminum
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis 2.126" (54.01mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.500" (12.70mm)