ATS-CPX054054015-126-C2-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-CPX054054015-126-C2-R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATS-CPX054054015-126-C2-R0
Gamintojas / Gamintojas: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Prekės aprašymas HEATSINK 54X54X15MM XCUT CP
Duomenų lapai: ATS-CPX054054015-126-C2-R0.pdf
  • Pranešimas
ATS-CPX054054015-126-C2-R0 specifikacijos
Dalies numeris ATS-CPX054054015-126-C2-R0 Gamintojas Advanced Thermal Solutions, Inc.
Galimas kiekis 29618 pcs Duomenų lapas ATS-CPX054054015-126-C2-R0.pdf
Plotis 2.126" (54.00mm) Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus - Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 5.47°C/W @ 100 LFM
Figūra Square, Fins Serija pushPIN™
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Kiti vardai ATS-CPX054054015-126-C2-R0-ND
ATS1595
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga apdaila Blue Anodized Medžiaga Aluminum
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis 2.126" (54.01mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.590" (15.00mm)