ATS-20H-139-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20H-139-C1-R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATS-20H-139-C1-R0
Gamintojas / Gamintojas: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Prekės aprašymas HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
Duomenų lapai: ATS-20H-139-C1-R0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
30 pcs
  • Pranešimas
ATS-20H-139-C1-R0 specifikacijos
Dalies numeris ATS-20H-139-C1-R0 Gamintojas Advanced Thermal Solutions, Inc.
Galimas kiekis 29380 pcs Duomenų lapas ATS-20H-139-C1-R0.pdf
Plotis 0.984" (25.00mm) Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus - Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 9.03°C/W @ 100 LFM
Figūra Square, Fins Serija pushPIN™
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga apdaila Blue Anodized
Medžiaga Aluminum Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Ilgis 0.984" (25.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.790" (20.00mm) Skersmuo -