ATS-20C-167-C3-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20C-167-C3-R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATS-20C-167-C3-R0
Gamintojas / Gamintojas: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Prekės aprašymas HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
Duomenų lapai: ATS-20C-167-C3-R0.pdf
  • Pranešimas
ATS-20C-167-C3-R0 specifikacijos
Dalies numeris ATS-20C-167-C3-R0 Gamintojas Advanced Thermal Solutions, Inc.
Galimas kiekis 32538 pcs Duomenų lapas ATS-20C-167-C3-R0.pdf
Plotis 0.984" (25.00mm) Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus - Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 9.37°C/W @ 100 LFM
Ilgis 0.984" (25.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.790" (20.00mm) Skersmuo -