SC50F232W
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC50F232W
Gamintojas / Gamintojas: Advanced Sensors / Amphenol
Prekės aprašymas THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Duomenų lapai: SC50F232W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SC50F232W specifikacijos
Dalies numeris SC50F232W Gamintojas Advanced Sensors / Amphenol
Galimas kiekis 21720 pcs Duomenų lapas SC50F232W.pdf
Serija SC Atsparumas Oma @ 25 ° C 2.252k
Atsparumo tolerancija ±0.2°C Maitinimas - maks 50mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Bead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Ilgis - laidų viela 1.50" (38.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas NTC Thermistor 2.252k Bead B25 / 85 3969K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B vertės tolerancija -
Susiję produktai
SC50F302V
SC50F302V
Gamintojai: Advanced Sensors / Amphenol
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Sandelyje: 23919 pcs
parsisiųsti: SC50F302V.pdf
RFQ
SC50F103V
SC50F103V
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Sandelyje: 20697 pcs
parsisiųsti: SC50F103V.pdf
RFQ
SC50F232V
SC50F232V
apibūdinimas: THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
parsisiųsti: SC50F232V.pdf
SC50F303W
SC50F303W
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 30KOHM 3969K BEAD
parsisiųsti: SC50F303W.pdf
SC50G104V
SC50G104V
apibūdinimas: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
parsisiųsti: SC50G104V.pdf
SC50F103VN
SC50F103VN
parsisiųsti: SC50F103VN.pdf
SC50F103W
SC50F103W
parsisiųsti: SC50F103W.pdf
SC50F502W
SC50F502W
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
parsisiųsti: SC50F502W.pdf
SC50F502V
SC50F502V
parsisiųsti: SC50F502V.pdf
SC50F103WN
SC50F103WN
parsisiųsti: SC50F103WN.pdf
SC508ULTRT
SC508ULTRT
Gamintojai: Semtech
apibūdinimas: IC REG CTRLR BUCK 20MLPQ
parsisiųsti: SC508ULTRT.pdf
SC50F302W
SC50F302W
parsisiųsti: SC50F302W.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus