SLSD-71N200
Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
SLSD-71N200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLSD-71N200
Gamintojas / Gamintojas: Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Prekės aprašymas PHOTODIODE 930NM 0.7-1.2MA LDS
Duomenų lapai: SLSD-71N200.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SLSD-71N200 specifikacijos
Dalies numeris SLSD-71N200 Gamintojas Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Galimas kiekis 20636 pcs Duomenų lapas SLSD-71N200.pdf
Bangos ilgis 940nm Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Žiūrėjimo kampas 120° Spektrinis diapazonas 400nm ~ 1100nm
Serija - Atsakomumas @ nm 0.55 A/W @ 940nm
Atsakymo laikas - Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C