PDV-P5002
Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
PDV-P5002 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDV-P5002
Gamintojas / Gamintojas: Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Prekės aprašymas PHOTOCELL 12K-30K OHM 11MM
Duomenų lapai: PDV-P5002.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PDV-P5002 specifikacijos
Dalies numeris PDV-P5002 Gamintojas Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
apibūdinimas PHOTOCELL 12K-30K OHM 11MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 63051 pcs Duomenų lapas PDV-P5002.pdf
Bangos ilgis 520nm Įtampa - maks 350Vpk
Serija - Pakilimo laikas (tipas) 55ms
Kiti vardai PDVP5002
PT-PDV-P5002
Darbinė temperatūra -30°C ~ 75°C (TA)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Fall Time (Tipas) 25ms
Išsamus aprašymas CDS Cell 520nm 12 ~ 30 kOhms @ 10 lux Ląstelių atsparumas @ apšvietimas 12 ~ 30 kOhms @ 10 lux
Ląstelių atsparumas (min.) @ Tamsus 500 kOhms @ 10s