ASVMX-25.000MHZ-5ABC
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASVMX-25.000MHZ-5ABC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASVMX-25.000MHZ-5ABC
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas OSC XO 25.000MHZ LVCMOS
Duomenų lapai: ASVMX-25.000MHZ-5ABC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
172 pcs
  • Pranešimas
ASVMX-25.000MHZ-5ABC specifikacijos
Dalies numeris ASVMX-25.000MHZ-5ABC Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas OSC XO 25.000MHZ LVCMOS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14205 pcs Duomenų lapas ASVMX-25.000MHZ-5ABC.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija ASVMX
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai 535-13000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 25MHz
Išsamus aprašymas 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 95mA