ASPIAIG-H8540-R47M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-H8540-R47M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASPIAIG-H8540-R47M-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 0.47UH 11.3A 3.5MOHM
Duomenų lapai: ASPIAIG-H8540-R47M-T.pdf
  • Pranešimas
ASPIAIG-H8540-R47M-T specifikacijos
Dalies numeris ASPIAIG-H8540-R47M-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 0.47UH 11.3A 3.5MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66227 pcs Duomenų lapas ASPIAIG-H8540-R47M-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.346" L x 0.335" W (8.80mm x 8.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija ASPIAIG-H8540
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 535-13663-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 470nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 57MHz Išsamus aprašymas 470nH Shielded Wirewound Inductor 11.3A 3.5 mOhm Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 3.5 mOhm Dabartinis įvertinimas 11.3A
Dabartinis - sodrumas 32A