ASPIAIG-H6530-R75M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-H6530-R75M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASPIAIG-H6530-R75M-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 0.75UH 13.5A 8.7MOHM
Duomenų lapai: ASPIAIG-H6530-R75M-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ASPIAIG-H6530-R75M-T specifikacijos
Dalies numeris ASPIAIG-H6530-R75M-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 0.75UH 13.5A 8.7MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73104 pcs Duomenų lapas ASPIAIG-H6530-R75M-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija ASPIAIG-H6530
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 535-13634-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 750nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 55MHz Išsamus aprašymas 750nH Shielded Wirewound Inductor 13.45A 8.7 mOhm Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 8.7 mOhm Dabartinis įvertinimas 13.45A
Dabartinis - sodrumas 15.8A