ASPIAIG-FLR4020-R82M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-FLR4020-R82M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASPIAIG-FLR4020-R82M-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 0.82UH 11.5A 9.5MOHM
Duomenų lapai: 1.ASPIAIG-FLR4020-R82M-T.pdf2.ASPIAIG-FLR4020-R82M-T.pdf
  • Pranešimas
ASPIAIG-FLR4020-R82M-T specifikacijos
Dalies numeris ASPIAIG-FLR4020-R82M-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 0.82UH 11.5A 9.5MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58353 pcs Duomenų lapas 1.ASPIAIG-FLR4020-R82M-T.pdf2.ASPIAIG-FLR4020-R82M-T.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 4020 Dydis / Matmenys 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Ekranavimas Shielded Serija ASPIAIG-F
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 820nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 820nH Shielded Molded Inductor 11.5A 9.5 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 9.5 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 11.5A
Dabartinis - sodrumas 9A