ASPIAIG-F7020-R47M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-F7020-R47M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASPIAIG-F7020-R47M-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 0.47UH 17A 6.2MOHM
Duomenų lapai: 1.ASPIAIG-F7020-R47M-T.pdf2.ASPIAIG-F7020-R47M-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ASPIAIG-F7020-R47M-T specifikacijos
Dalies numeris ASPIAIG-F7020-R47M-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 0.47UH 17A 6.2MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54510 pcs Duomenų lapas 1.ASPIAIG-F7020-R47M-T.pdf2.ASPIAIG-F7020-R47M-T.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 7020 Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija ASPIAIG-F
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 535-14205-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 470nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.081" (2.05mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 470nH Shielded Molded Inductor 17A 6.2 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 6.2 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 17A Dabartinis - sodrumas 25A