ASPIAIG-F1265-R47M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-F1265-R47M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASPIAIG-F1265-R47M-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 0.47UH 41A 1.2MOHM AEC
Duomenų lapai: 1.ASPIAIG-F1265-R47M-T.pdf2.ASPIAIG-F1265-R47M-T.pdf
  • Pranešimas
ASPIAIG-F1265-R47M-T specifikacijos
Dalies numeris ASPIAIG-F1265-R47M-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 0.47UH 41A 1.2MOHM AEC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60216 pcs Duomenų lapas 1.ASPIAIG-F1265-R47M-T.pdf2.ASPIAIG-F1265-R47M-T.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1265 Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija ASPIAIG-F1
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 470nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 470nH Shielded Molded Inductor 41A 1.2 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.2 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 41A
Dabartinis - sodrumas 63A