ASPIAIG-F1040-R88M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-F1040-R88M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASPIAIG-F1040-R88M-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 0.88UH 20A 2.9MOHM AEC
Duomenų lapai: 1.ASPIAIG-F1040-R88M-T.pdf2.ASPIAIG-F1040-R88M-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
ASPIAIG-F1040-R88M-T specifikacijos
Dalies numeris ASPIAIG-F1040-R88M-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 0.88UH 20A 2.9MOHM AEC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103250 pcs Duomenų lapas 1.ASPIAIG-F1040-R88M-T.pdf2.ASPIAIG-F1040-R88M-T.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1040 Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija ASPIAIG-F1
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 535-14309-2
ASPIAIG-F1040-R88M-T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 880nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 880nH Shielded Molded Inductor 20A 2.9 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 2.9 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 20A Dabartinis - sodrumas 38A