ASPIAIG-F1040-R15N-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-F1040-R15N-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASPIAIG-F1040-R15N-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 0.15UH 43A 0.6MOHM AEC
Duomenų lapai: 1.ASPIAIG-F1040-R15N-T.pdf2.ASPIAIG-F1040-R15N-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ASPIAIG-F1040-R15N-T specifikacijos
Dalies numeris ASPIAIG-F1040-R15N-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 0.15UH 43A 0.6MOHM AEC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81705 pcs Duomenų lapas 1.ASPIAIG-F1040-R15N-T.pdf2.ASPIAIG-F1040-R15N-T.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1040 Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija ASPIAIG-F1
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 535-14295-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 150nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 150nH Shielded Molded Inductor 43A 0.6 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 0.6 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 43A Dabartinis - sodrumas 75A