ASPI-8040S-331M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-8040S-331M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASPI-8040S-331M-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 640MA 889 MOHM
Duomenų lapai: 1.ASPI-8040S-331M-T.pdf2.ASPI-8040S-331M-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ASPI-8040S-331M-T specifikacijos
Dalies numeris ASPI-8040S-331M-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 330UH 640MA 889 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108535 pcs Duomenų lapas 1.ASPI-8040S-331M-T.pdf2.ASPI-8040S-331M-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija ASPI-8040S
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 535-13050-1
ASPI-8040S-331M-TCT
ASPI-8040S-331M-TCT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.8MHz Išsamus aprašymas 330µH Shielded Wirewound Inductor 640mA 889 mOhm Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 889 mOhm Dabartinis įvertinimas 640mA
Dabartinis - sodrumas 680mA