ASPI-0704S-331M-T
Abracon LLCAbracon LLC
ASPI-0704S-331M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASPI-0704S-331M-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM
Duomenų lapai: 1.ASPI-0704S-331M-T.pdf2.ASPI-0704S-331M-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ASPI-0704S-331M-T specifikacijos
Dalies numeris ASPI-0704S-331M-T Gamintojas Abracon LLC
apibūdinimas FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 119962 pcs Duomenų lapas 1.ASPI-0704S-331M-T.pdf2.ASPI-0704S-331M-T.pdf
Įtampa - suskirstymas - Naudojimas Shielded
Įveskite Wirewound Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Serija ASPI-0704S RoHS statusas Cut Tape (CT)
Reitingai - Polarizacija Nonstandard
Kiti vardai ASPI-0704S-331M-TCT
ASPI-0704S-331MCT
ASPI-0704S-331MCT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Gamintojo kodas ASPI-0704S-331M-T
Aukštis - sėdi (maks.) 0.177" (4.50mm) Aparatinės įrangos tipas 330µH
Dažnumas - testas - Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.86 Ohm
Išplėstas aprašymas 330µH Shielded Wirewound Inductor 320mA 1.86 Ohm Nonstandard ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
Skersmuo - pečių - apibūdinimas FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM
Delsimo laikas 100kHz DC rezistorius (DCR) -
Dabartinis įvertinimas 320mA Dabartinis - sodrumas Ferrite