ASMPL-0805-R22N-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASMPL-0805-R22N-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASMPL-0805-R22N-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 0.22UH 1.6A 88MOHM
Duomenų lapai: 1.ASMPL-0805-R22N-T.pdf2.ASMPL-0805-R22N-T.pdf
  • Pranešimas
ASMPL-0805-R22N-T specifikacijos
Dalies numeris ASMPL-0805-R22N-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 0.22UH 1.6A 88MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 399484 pcs Duomenų lapas 1.ASMPL-0805-R22N-T.pdf2.ASMPL-0805-R22N-T.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Unshielded Serija ASMPL
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ceramic
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 220nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 100MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 220nH Unshielded Multilayer Inductor 1.6A 88 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 88 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.6A
Dabartinis - sodrumas 1.2A