ASFLM2-25.000MHZ-R-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASFLM2-25.000MHZ-R-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASFLM2-25.000MHZ-R-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas OSC MEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.ASFLM2-25.000MHZ-R-T.pdf2.ASFLM2-25.000MHZ-R-T.pdf
  • Pranešimas
ASFLM2-25.000MHZ-R-T specifikacijos
Dalies numeris ASFLM2-25.000MHZ-R-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas OSC MEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5899 pcs Duomenų lapas 1.ASFLM2-25.000MHZ-R-T.pdf2.ASFLM2-25.000MHZ-R-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija Pure Silicon™ ASFLM
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai 535-12114
535-12114-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 25MHz Išsamus aprašymas 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA