AISM-1812-R18M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISM-1812-R18M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AISM-1812-R18M-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 180NH 700MA 240 MOHM
Duomenų lapai: 1.AISM-1812-R18M-T.pdf2.AISM-1812-R18M-T.pdf
  • Pranešimas
AISM-1812-R18M-T specifikacijos
Dalies numeris AISM-1812-R18M-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 180NH 700MA 240 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 377196 pcs Duomenų lapas 1.AISM-1812-R18M-T.pdf2.AISM-1812-R18M-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AISM-1812
Reitingai - Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Kiti vardai AISM-1812-R18M-TTR
AISM1812R18MT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz
Induktyvumas 180nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 220MHz Išsamus aprašymas 180nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 240 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC rezistorius (DCR) 240 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 700mA