AISM-1210-R12M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISM-1210-R12M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AISM-1210-R12M-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 120NH 450MA 220 MOHM
Duomenų lapai: 1.AISM-1210-R12M-T.pdf2.AISM-1210-R12M-T.pdf
  • Pranešimas
AISM-1210-R12M-T specifikacijos
Dalies numeris AISM-1210-R12M-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 120NH 450MA 220 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 407124 pcs Duomenų lapas 1.AISM-1210-R12M-T.pdf2.AISM-1210-R12M-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AISM-1210
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai AISM-1210-R12M-T-ND
AISM-1210-R12M-TTR
AISM1210R12MT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz
Induktyvumas 120nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.094" (2.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 500MHz Išsamus aprašymas 120nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 220 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC rezistorius (DCR) 220 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 450mA