AISC-1008-R0047J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-1008-R0047J-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AISC-1008-R0047J-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7NH 1A 110 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.AISC-1008-R0047J-T.pdf2.AISC-1008-R0047J-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AISC-1008-R0047J-T specifikacijos
Dalies numeris AISC-1008-R0047J-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 4.7NH 1A 110 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 476244 pcs Duomenų lapas 1.AISC-1008-R0047J-T.pdf2.AISC-1008-R0047J-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AISC-1008
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 1.5GHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai 535-10526-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ceramic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 50MHz
Induktyvumas 4.7nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.090" (2.29mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 6GHz Išsamus aprašymas 4.7nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 110 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC rezistorius (DCR) 110 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1A