AISC-0603HP-R18J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0603HP-R18J-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AISC-0603HP-R18J-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 180NH 320MA 1.2 OHM
Duomenų lapai: AISC-0603HP-R18J-T.pdf
  • Pranešimas
AISC-0603HP-R18J-T specifikacijos
Dalies numeris AISC-0603HP-R18J-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 180NH 320MA 1.2 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 563701 pcs Duomenų lapas AISC-0603HP-R18J-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AISC-0603HP
Reitingai - Q @ Freq 28 @ 100MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ceramic
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz Induktyvumas 180nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.05GHz
Išsamus aprašymas 180nH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 1.2 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.2 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 320mA Dabartinis - sodrumas -