AIML-1206-R047M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIML-1206-R047M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AIML-1206-R047M-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 47NH 300MA 150 MOHM
Duomenų lapai: 1.AIML-1206-R047M-T.pdf2.AIML-1206-R047M-T.pdf
  • Pranešimas
AIML-1206-R047M-T specifikacijos
Dalies numeris AIML-1206-R047M-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 47NH 300MA 150 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 559616 pcs Duomenų lapas 1.AIML-1206-R047M-T.pdf2.AIML-1206-R047M-T.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija AIML-1206
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 535-11677-2
AIML-1206-R047M-T-ND
AIML1206R047MT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 50MHz
Induktyvumas 47nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 400MHz Išsamus aprašymas 47nH Shielded Multilayer Inductor 300mA 150 mOhm Max 1206 (3216 Metric)
DC rezistorius (DCR) 150 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 300mA