AIML-0805-R047K-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIML-0805-R047K-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AIML-0805-R047K-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 47NH 300MA 200 MOHM
Duomenų lapai: 1.AIML-0805-R047K-T.pdf2.AIML-0805-R047K-T.pdf
  • Pranešimas
AIML-0805-R047K-T specifikacijos
Dalies numeris AIML-0805-R047K-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 47NH 300MA 200 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1625761 pcs Duomenų lapas 1.AIML-0805-R047K-T.pdf2.AIML-0805-R047K-T.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija AIML-0805
Reitingai - Q @ Freq 15 @ 50MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 535-11642-2
AIML-0805-R047K-T-ND
AIML0805R047KT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 50MHz
Induktyvumas 47nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.041" (1.05mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 350MHz Išsamus aprašymas 47nH Shielded Multilayer Inductor 300mA 200 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 200 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 300mA