AIAC-1008C-R10K-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIAC-1008C-R10K-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AIAC-1008C-R10K-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 100NH 320MA 55.5 MOHM
Duomenų lapai: 1.AIAC-1008C-R10K-T.pdf2.AIAC-1008C-R10K-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AIAC-1008C-R10K-T specifikacijos
Dalies numeris AIAC-1008C-R10K-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 100NH 320MA 55.5 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 209507 pcs Duomenų lapas 1.AIAC-1008C-R10K-T.pdf2.AIAC-1008C-R10K-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.075" W (3.20mm x 1.90mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AIAC-1008C
Reitingai - Q @ Freq 70 @ 300MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 535-11983-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Air Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 300MHz
Induktyvumas 100nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.087" (2.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1GHz Išsamus aprašymas 100nH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 55.5 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 55.5 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 320mA