W2A2YC103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A2YC103MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: W2A2YC103MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP ARRAY 10000PF 16V X7R 0508
Duomenų lapai: 1.W2A2YC103MAT2A.pdf2.W2A2YC103MAT2A.pdf
  • Pranešimas
W2A2YC103MAT2A specifikacijos
Dalies numeris W2A2YC103MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP ARRAY 10000PF 16V X7R 0508 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 506472 pcs Duomenų lapas 1.W2A2YC103MAT2A.pdf2.W2A2YC103MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas X7R Dydis / Matmenys 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Serija IPC Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0508 (1220 Metric)
Kondensatorių skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.037" (0.94mm)
Dielektrinė medžiaga Ceramic Išsamus aprašymas 10000pF Isolated Capacitor 2 Array 16V X7R 0508 (1220 Metric)
Circuit Type Isolated Talpa 10000pF