W1A23C472MAT2F
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: W1A23C472MAT2F
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP ARRAY 4700PF 25V X7R 0504
Duomenų lapai: W1A23C472MAT2F.pdf
  • Pranešimas
W1A23C472MAT2F specifikacijos
Dalies numeris W1A23C472MAT2F Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP ARRAY 4700PF 25V X7R 0504 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5981 pcs Duomenų lapas W1A23C472MAT2F.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas X7R Dydis / Matmenys 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Serija IPC Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0504 (1410 Metric)
Kondensatorių skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.66mm) Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 4700pF Isolated Capacitor 2 Array 25V X7R 0504 (1410 Metric) Circuit Type Isolated
Talpa 4700pF