VCAS120630D650DP
AVX CorporationAVX Corporation
VCAS120630D650DP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VCAS120630D650DP
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas VARISTOR 41V 120A 1206
Duomenų lapai: VCAS120630D650DP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VCAS120630D650DP specifikacijos
Dalies numeris VCAS120630D650DP Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas VARISTOR 41V 120A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 162216 pcs Duomenų lapas VCAS120630D650DP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 41V Varistorio įtampa (min) 36.9V
Varistorio įtampa (maks.) 45.1V Serija TransGuard®
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 478-6506-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 30V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 21V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.40J
Išsamus aprašymas 41V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Dabartinis - "Surge" 120A
Talpa @ dažnumas 400pF @ 1kHz